نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: انگیزه ندارم

3814
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Post انگیزه ندارم

سلام روز ب روز انگیزم داره کمترو کمتر میشه احساس میکنم بی دلیل هست چون نه از چیزی ناراحتم نه شکست خوردم نه...
    ۱۶سالمه و درس میخونم درسمم خوبه ولی کم کم انگیزم داره از بین میره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : انگیزه ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط M.azad نمایش پست ها
    سلام روز ب روز انگیزم داره کمترو کمتر میشه احساس میکنم بی دلیل هست چون نه از چیزی ناراحتم نه شکست خوردم نه...
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

آیا از زمانی که احساس بی انگیزه گی میکنین چند مدت میگذره ؟
    قبل از این احساس بی انگیزه گی چگونه بودین آیا نشاط کافی داشتین ؟
    وانگیزه به چه موضوعی ندارین زندگی آینده یا درس و......؟
    فرزند چندم خانواده هستین ؟
    چند خواهر وبرادر دارین ؟
    شغل پدر ومادرتون چیه؟

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

خببببب
    انگیزه... ان گی زه... والا... من تو زندگیم فقط یکی دو بار انگیزه داشتم و کارایی هم که با انگیزه انجام دادم... ممممم... (میخواستم بگم خراب شدن ولی)... خوب پیش رفتن ولی مابقی زندگیم یادم نمیاد انگیزه خاصی رو دنبال کرده باشم...
    الان چی شد که به فکر انگیزه داشتن افتادی؟ کارایی هست که میخوای انجامشون بدی ولی هی میوفتن برا یه روز دیگه؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام عزیزم
    خیلی خوبه که توی این سن از دیگران برای رفع مشکلاتت کمک میگیری!
    ولی کاش از خودت بیشتر واسمون میگفتی..
    مثلا دختری یا پسر؟
    مثلا رابطت با خانواده چطوره؟
    یا اینکه چی باعث شده فکر کنی انگیزه نداری؟
    اولا که این اقتضای سن شما میتونه باشه.
    فکر و ذهن شما توی این سن خیلی فعال میشه و ممکنه ذهن شما خسته شده باشه.
    سعی کن لا به لای درس خوندن، به کارایی که علاقه داری رو بیاری
    مثلا یه ساعاتی رو در روز به ورزش اختصاص بده و اوقات فراغتت رو اونجور که فکر میکنی علاقه داری و مفید به نظر میرسه بگذرون.
    وقتی بی حوصله ای به جمع دوستان و خانواده برو و باهاشون وقت بگذرون و سعی کن باهاشون از خودت و کارایی که میکنی یا در اینده در نظر داری صحبت کنی.
    وقتی بی انگیزه ای، یه کاغذ بردار و دلایل بی انگیزه بودنتو بنویس! هرچیزی که فکر میکنی تاثیر داره.
    درکنارش کاغذ دیگه ای رو بردار و اهدافت(هرچیزی که هست) رو بنویس... اونوقت میبینی که چقد انگیزه بهت تزریق میشه که حالتو خوب کنی و به اهدافت برسی!
    بازی با اعداد، سودوکو و حل جدول هم فراموش نکن.
    به تغذیه خودتم برس... مطمئن باش به نتیجه میرسی

6. کاربران زیر از bhdrvnd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

میخوام چندتا از سوالایی که پرسیدین رو حدس بزنم جوابشون چیه...
    پسره... فصل امتحاناس و دستش به کتاب نمیره ولی دوستاش پیگیر دارن درس میخونن... کلا از وقتی درگیر چیزای مهم مثل درس خوندن شده انگیزه نداره و در زمانهای دیگه که نیازی به انگیزه احساس نمیکنه آدم نسبتا شادیه... و اینکه فرزند چندمه رو دیگه من نمیدونم، اینا کار فتحی روشنه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    میخوام چندتا از سوالایی که پرسیدین رو حدس بزنم جوابشون چیه...
    پسره... فصل امتحاناس و دستش به کتاب نمیره ولی دوستاش پیگیر دارن درس میخونن... کلا از وقتی درگیر چیزای مهم مثل درس خوندن شده انگیزه نداره و در زمانهای دیگه که نیازی به انگیزه احساس نمیکنه آدم نسبتا شادیه... و اینکه فرزند چندمه رو دیگه من نمیدونم، اینا کار فتحی روشنه
    سلام منظورتون با کیه من یا کاربر bhdrvnd چون جنسیت رو من نپرسیدم کاربرbhdrvnd پرسیدن وفرزند چندم خانوادس رو من

نقل قول بگیرین

9. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

جمع بندی کردم... یکی ازین دو تا ازون... لیموشو بدم؟ سنو بگم؟ برم بخوابم؟ کدومو بدم؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41926
    تشکـر
    35
    تشکر شده 32 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    5

جمع بندی کردم... یکی ازین دو تا ازون... لیموشو بدم؟ سنو بگم؟ برم بخوابم؟ کدومو بدم؟
    ببخشید با این جواب های سخیف و غیرمفیدتون این فرصت رو از بقیه میگیرین که مشکلشون حل بشه.
    ما اینجا همه دوستیم و قراره به هم راهنمایی بدیم..!
    برای شوخی کردن که نیومدیم!
    ضمنا هیچ کدوم از جواب های این تایپیک مخاطبش شما نبودین که جواب دادین!

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

من که نفهمیدم داری چی میگی غیر از این که به یاد یه تبلیغ تلویزیون افتادم ولی هرچی میگی باخودت
    ویرایش توسط Saltanat : 11-09-2019 در ساعت 02:52 AM

13. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط bhdrvnd نمایش پست ها
    ببخشید با این جواب های سخیف و غیرمفیدتون این فرصت رو از بقیه میگیرین که مشکلشون حل بشه.
    ما اینجا همه دوستیم و قراره به هم راهنمایی بدیم..!
    برای شوخی کردن که نیومدیم!
    ضمنا هیچ کدوم از جواب های این تایپیک مخاطبش شما نبودین که جواب دادین!
    ممنون
    ویرایش توسط Saltanat : 11-09-2019 در ساعت 03:11 AM

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

چند خواهر وبرادر دارین ؟
    شغل پدر ومادرتون چیه؟
    سلام تقریبا ۹ماه میگذره
    اره قبلا بهتر بودم دوس داشتم همه جا برم تو جمع باشم و... الان فقد دوسدارم تنها باشم تنهایی رو دوس دارم تو یه جمعی هستم ی جوری میشم ولی تنهایی و خونه موندن لذت داره برام
    انگیزه مو تو همه زمینه ها از دس دادم توی هرکاری که میخام انجام بدم چه درس چه هرکاری
    من بچه چهارمم و یه داداش و دو خاهر بزرگتر از خودم از همه کوچکترم
    مادرم خانه دار و پدرم یه کارگر ساده

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

چند خواهر وبرادر دارین ؟
    شغل پدر ومادرتون چیه؟
    سلام تقریبا ۹ماه میگذره
    اره قبلا بهتر بودم دوس داشتم همه جا برم تو جمع باشم و... الان فقد دوسدارم تنها باشم تنهایی رو دوس دارم تو یه جمعی هستم ی جوری میشم ولی تنهایی و خونه موندن لذت داره برام
    انگیزه مو تو همه زمینه ها از دس دادم توی هرکاری که میخام انجام بدم چه درس چه هرکاری

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام تقریبا ۹ماه میگذره

سلام

گاهی اوقات سن وسال افراد باعث میشه کنش های متفاوتی از خودشون بروز بدن بالاخص اگه توی سن بلوغ باشن مشکل سن من وامثال شما اینه که توی این بُرهه (۱۴ الی ۱۸ سال) داریم انواع بلوغ رو کسب میکنیم ازجمله بلوغ عاطفی اجتماعی جسمی جنسی وبه ویژه ازهمه مهم تر بلوغ فکری

توی سن من وشما خواه یا ناخواه ذهنمون درگیر بعضی از مسائل آینده میشه وفکر کردن به آینده همراه سوالاتی نظیر آیا آینده ما تضمین خواهد بو آیا در از دواج در شغل ودرزندگی آینده رضایت خاطر خواهیم داشت

مورد دوم در این سن احساس استقلال برای ما بصورت برجسته به وجود میاد اصلا احساس نکنید که شما متفاوت هستین به خاطر اینکه مایلین درمنزل بیشتر از مکان های دیگه حضور داشته باشین اصلا بلکه وقتی والدین مطابق استاندارد های خودشون به ما میگن چرا دوست داری توی خونه بمونی وهی نظرات شخصی خودشونو به ما ابلاغ میکنن ما فکر میکنیم حتما متفاوت هستیم بلکه نه شما فقط در حال حاضر بیشتر مایل هستین اوقات فراغتتون رو درمنزل به سر کنید

سوم علت بی انگیزه گی شما برای درس کاملا مشخصه انگیزه وقتی به وجود میاد که قراره چیزی به دست بیاد شما درحال حاضر دانش آموز موفقی هستین پس انگیزه ندارین چیزی بیشتر به دست بیارین چون مرتبه ای بالاتر نیست در تحصیلات فعلی شما

سعی کن با خوار وبرادر زمان به خوشی ودوستی بگزرونی باهم به تفریح برین و باهم گردش کنید وقت زیاد برای درس نگزارین به اندازه ای که موفق باشین ونمراتتون بالای ۱۷ باشه همین
    قطعا اگه نزدیک کنکور بودی روش دیگه ای برای درس خوندنت میگفتم ولی الان باتوجه به شرایط شما همین قدر برای درس کافیه

18. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

سلام تقریبا ۹ماه میگذره
    مورد مهم اینکه شما از سر اجبار وافسردگی توی خونه نمی مونی بلکه از توی خونه بودن لذت میبری ومهم همینه که لذت ببری
    به احتمال قوی خانواده شما به خونه مومدن شما گیر میدن واین نظر اوناست که شما طبیعی رفتا ر نمیکنی

البته فکر کنم با جنسیت شما مربوطه این عامل علاقه به خانه

20. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

گاهی اوقات سن وسال افراد باعث میشه کنش های متفاوتی از خودشون بروز بدن بالاخص اگه توی سن بلوغ باشن مشکل سن من وامثال شما اینه که توی این بُرهه (۱۴ الی ۱۸ سال) داریم انواع بلوغ رو کسب میکنیم ازجمله بلوغ عاطفی اجتماعی جسمی جنسی وبه ویژه ازهمه مهم تر بلوغ فکری

توی سن من وشما خواه یا ناخواه ذهنمون درگیر بعضی از مسائل آینده میشه وفکر کردن به آینده همراه سوالاتی نظیر آیا آینده ما تضمین خواهد بو آیا در از دواج در شغل ودرزندگی آینده رضایت خاطر خواهیم داشت

مورد دوم در این سن احساس استقلال برای ما بصورت برجسته به وجود میاد اصلا احساس نکنید که شما متفاوت هستین به خاطر اینکه مایلین درمنزل بیشتر از مکان های دیگه حضور داشته باشین اصلا بلکه وقتی والدین مطابق استاندارد های خودشون به ما میگن چرا دوست داری توی خونه بمونی وهی نظرات شخصی خودشونو به ما ابلاغ میکنن ما فکر میکنیم حتما متفاوت هستیم بلکه نه شما فقط در حال حاضر بیشتر مایل هستین اوقات فراغتتون رو درمنزل به سر کنید

سوم علت بی انگیزه گی شما برای درس کاملا مشخصه انگیزه وقتی به وجود میاد که قراره چیزی به دست بیاد شما درحال حاضر دانش آموز موفقی هستین پس انگیزه ندارین چیزی بیشتر به دست بیارین چون مرتبه ای بالاتر نیست در تحصیلات فعلی شما

سعی کن با خوار وبرادر زمان به خوشی ودوستی بگزرونی باهم به تفریح برین و باهم گردش کنید وقت زیاد برای درس نگزارین به اندازه ای که موفق باشین ونمراتتون بالای ۱۷ باشه همین
    قطعا اگه نزدیک کنکور بودی روش دیگه ای برای درس خوندنت میگفتم ولی الان باتوجه به شرایط شما همین قدر برای درس کافیه
    اخه اکثرا دوستام عین من نیستن کاملا بیرونی و اجتماعی ات
    منم قبلا اونجوری بودم اما دیگه با بیرون حال نکردم نه که بدم بیاد از بیرون
    حوصله شو ندارم هیچی برام تازگی نداره انگار همه چیو تجربه کردم
    پدر مادرمم چیزی نمیگن ک چرا خونه ای و...

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مورد مهم اینکه شما از سر اجبار وافسردگی توی خونه نمی مونی بلکه از توی خونه بودن لذت میبری ومهم همینه که لذت ببری
    به احتمال قوی خانواده شما به خونه مومدن شما گیر میدن واین نظر اوناست که شما طبیعی رفتا ر نمیکنی

البته فکر کنم با جنسیت شما مربوطه این عامل علاقه به خانه
    ینی هرکی تو سن منه خونه رو ترجیح میده والا من ندیدم کسیو
    فقد اینک دیگه حسش نیس

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اخه اکثرا دوستام عین من نیستن کاملا بیرونی و اجتماعی ات
    منم قبلا اونجوری بودم اما دیگه با بیرون حال نکردم نه که بدم بیاد از بیرون
    حوصله شو ندارم هیچی برام تازگی نداره انگار همه چیو تجربه کردم
    پدر مادرمم چیزی نمیگن ک چرا خونه ای و...
    شما داری خودتون رو مقایسه میکنی درک میکنم من هم بعضی وقت ها خودمو با دوستام مقایسه میکنم حتی توپ فوتبالمو با توپ اونا مقایسه میکنم

ببین در حقیقت یکی از نگرانی های که درقالب وسواس توی سن بلوغ بروز میکنه همین مقایسه است به طور کلی توی این سن خودمون رو با آینده دیگران کار دیگران شغل دیگران وحتی رفتار دیگران مقایسه میکنیم

گفتم مهم اینه که ت از خونه بودن لذت میبری پس این لذت رو با مقایسه این که فلانی بیرون میره خراب نکن درحقیقت تونگرانی که نکنه تفاوت تو با اونا بیانگر مشکل تو نسبت به اوناست

نه باورکن که تو فقط استاندارت با اونا فرق داره همین اونا بیرون را دوست دارند وشما نه

24. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شما داری خودتون رو مقایسه میکنی درک میکنم من هم بعضی وقت ها خودمو با دوستام مقایسه میکنم حتی توپ فوتبالمو با توپ اونا مقایسه میکنم

ببین در حقیقت یکی از نگرانی های که درقالب وسواس توی سن بلوغ بروز میکنه همین مقایسه است به طور کلی توی این سن خودمون رو با آینده دیگران کار دیگران شغل دیگران وحتی رفتار دیگران مقایسه میکنیم

گفتم مهم اینه که ت از خونه بودن لذت میبری پس این لذت رو با مقایسه این که فلانی بیرون میره خراب نکن درحقیقت تونگرانی که نکنه تفاوت تو با اونا بیانگر مشکل تو نسبت به اوناست

نه باورکن که تو فقط استاندارت با اونا فرق داره همین اونا بیرون را دوست دارند وشما نه
    اخه خونه موندن ام تا یه موقعی لذت بخشه الان دیگه اون حس و حالو نداره هیچی لذتبخش نیستتتتتت باو خسته شدم
    به یه تحول و تازگی نیاز دارم ...

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

ینی هرکی تو سن منه خونه رو ترجیح میده والا من ندیدم کسیو
    فقد اینک دیگه حسش نیس
    درمورد نظر دادن به این باید گفت اگر شما پسر هستی خوب یکم غیر معموله که خونه رو دوست داری واما اگر دختر باشی خوب طبیعی تره
    درسته عصر عصر ارتباطات وتقابل اجتماعی است و کُلیت جامعه این شرایط رو حاکی کرده اما این کُلیت (عصر ارتباطات وتقابل اجتماعی) درمورد ما شامل صدها جُزئیات میشه چند مورد را نام میبرم شرایط اقتصادی شرایط خانوادگی شرایط محیطی شرایط فکری و....................

اگه شما نسبت به هم سالان درتقابل اجتماعی ورفت وآمد اجتماعی کمتری هستی ممکنه موارد فوق دخیل باشند

یه مثال ساده عصر اجتماعی است ودوستان من هرشب در کانال های
    تلگرام به موضوعات مختلف میپردازند این یک کُلیت در جامعه دوستی است واما من به خاطر نداشتن لپ تاپ یا تلفن نمیتوانم به این جمع بپیوندم یا من لپ تاپ دارم اما هزینه ام محدود است نمیتوانم هزینه اینترنت را درحجم وسیع تقبل کنم یا شرایط خانوادگی (پدر) مرا در دوستی های اینترنتی واجتماعی محدود میکند تمام این ها جُزئیات این کُلیت هستند

نمیگم شما مشکلات بالا رو داری اماممکنه مواردی شبیه اینا دخیل باشه که شما متوجه نیستی پس متفاوت عمل کردن در هرکُلیت و استاندارد دال بر عیب ومشکل خاص نیست

برای مثال من دوست دارم برم توی فضای عمومی پارک خواجو وبا دوستام فوتبال کنم اما پدرم میگه اجازه نداری بری پس کل موضوع مشخصه اما جزئیات اخلاقی پدرم منو محدود کرده دراستفاده از این کُل

یا به خاطر برخی از اخلاقیات دوستام به مرور از بودن باآنها پرهیز کنم
    ویرایش توسط Saltanat : 11-09-2019 در ساعت 01:18 PM

27. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

درمورد نظر دادن به این باید گفت اگر شما پسر هستی خوب یکم غیر معموله که خونه رو دوست داری واما اگر دختر باشی خوب طبیعی تره
    درسته عصر عصر ارتباطات وتقابل اجتماعی است و کُلیت جامعه این شرایط رو حاکی کرده اما این کُلیت (عصر ارتباطات وتقابل اجتماعی) درمورد ما شامل صدها جُزئیات میشه چند مورد را نام میبرم شرایط اقتصادی شرایط خانوادگی شرایط محیطی شرایط فکری و....................

اگه شما نسبت به هم سالان درتقابل اجتماعی ورفت وآمد اجتماعی کمتری هستی ممکنه موارد فوق دخیل باشند

یه مثال ساده عصر اجتماعی است ودوستان من هرشب در کانال های
    تلگرام به موضوعات مختلف میپردازند این یک کُلیت در جامعه دوستی است واما من به خاطر نداشتن لپ تاپ یا تلفن نمیتوانم به این جمع بپیوندم یا من لپ تاپ دارم اما هزینه ام محدود است نمیتوانم هزینه اینترنت را درحجم وسیع تقبل کنم یا شرایط خانوادگی (پدر) مرا در دوستی های اینترنتی واجتماعی محدود میکند تمام این ها جُزئیات این کُلیت هستند

نمیگم شما مشکلات بالا رو داری اماممکنه مواردی شبیه اینا دخیل باشه که شما متوجه نیستی پس متفاوت عمل کردن در هرکُلیت و استاندارد دال بر عیب ومشکل خاص نیست

برای مثال من دوست دارم برم توی فضای عمومی پارک خواجو وبا دوستام فوتبال کنم اما پدرم میگه اجازه نداری بری پس کل موضوع مشخصه اما جزئیات اخلاقی پدرم منو محدود کرده دراستفاده از این کُل

یا به خاطر برخی از اخلاقیات دوستام به مرور از بودن باآنها پرهیز کنم
    یکم زیر دیپلم حرف بزنید من نفهمیدم چیشد ولی اون چیزی ک فهمیدم میتونم بگم مشکل خاصی ندارم فقد با هیچی حال نمیکنم نه با بیرون نه با خونه
    یه انگیزه میخام ک برا اون تلاش یا زندگی کنم

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

یکم زیر دیپلم حرف بزنید من نفهمیدم چیشد ولی اون چیزی ک فهمیدم میتونم بگم مشکل خاصی ندارم فقد با هیچی حال نمیکنم نه با بیرون نه با خونه
    یه انگیزه میخام ک برا اون تلاش یا زندگی کنم
    اگه دقت کنی میفهمی چی میگم
    سعی نکن خودتو محدود بار بیاری سعی کن حرفی بزنی وطوری بنویسی ودرک کنی تا با آدم های بالغ هم رده شی

بله نتیجه کلی مشکلی نداری هیچ مشکلی نداری این عواطف واین نابسامانی های روحی نتیجه ترشح برخی از هورمون های سن بلوغ
    مگه توی روانشناسی سال اول دبیرستا ن نخوندیم که دربلوغ گاهی احساس شور وشادی وگاهی احساس غم وگاهی احساس بی انگیزه گی سراغ ما میاد خوب این همونه دیگه سعی کن کتاب بخونی خارج از درس

بازی کن نه باگوشی مثلا تو حیاط بدو با توپ یا استخر برو هرچیزی که انرژی روحی داره برات اما انرژی بدنت تخلیه شه

30. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه دقت کنی میفهمی چی میگم
    سعی نکن خودتو محدود بار بیاری سعی کن حرفی بزنی وطوری بنویسی ودرک کنی تا با آدم های بالغ هم رده شی

بله نتیجه کلی مشکلی نداری هیچ مشکلی نداری این عواطف واین نابسامانی های روحی نتیجه ترشح برخی از هورمون های سن بلوغ
    مگه توی روانشناسی سال اول دبیرستا ن نخوندیم که دربلوغ گاهی احساس شور وشادی وگاهی احساس غم وگاهی احساس بی انگیزه گی سراغ ما میاد خوب این همونه دیگه سعی کن کتاب بخونی خارج از درس

بازی کن نه باگوشی مثلا تو حیاط بدو با توپ یا استخر برو هرچیزی که انرژی روحی داره برات اما انرژی بدنت تخلیه شه
    خب لین کارارو کنم بعده چن وقت خوب میشم؟

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

تا زمانی که ترشح هورمون های بلوغ متوقف بشه ۱۸ یا ۱۹ به بالا

مثلا بعدا هم ترشح هورمون داریم اما هورمون های بلوغ متفاوت اند واصلی ترین ترشح هورمون ها مثل هورمون رشد قد توسط هیپوفیز
    توی سن بلوغ هستند وبرای ما نا بسامانی روحی دارند

33. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

اینا درمان نیستند پیشگیری از شدت تنش های بلوغ خوب شدن بعد از بلوغ وپایان ترشح هورمون ها است

35. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42334
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا درمان نیستند پیشگیری از شدت تنش های بلوغ خوب شدن بعد از بلوغ وپایان ترشح هورمون ها است
    وای پس راه زیادیو در پیش دارم...
    مرسی ک برام وقت گذاشتی خدا خیرت بده

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

وای پس راه زیادیو در پیش دارم...
    مرسی ک برام وقت گذاشتی خدا خیرت بده������������
    بله راه طولانی دو الی سه سال وشیرین‌‌ به این فکر کن که این هورمون ها باعث بلند شدن قدت میشه وخیلی چیزای شیرین دیگه

خوب غذا بخور اما پر خوری نکن خوب ورزش کن اما زیاده روی نکن خوب کتاب بخون اما خودتو خسته نکن این کمی وکیفی رو رعایت کن تا پروسه رشد وبلوغ تون به نحو احسن کامل شه

38. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    اولین اصل برا یه دانش اموز یا پشت کنکوری اینه که هر شب زیر ۱۲ خواب باشه
    وگرنه هم مدرسه رفتنش با اشکال مواجه میشه هم درسهاش بشدت افت میکنن

پس تنها توصیه ای که به شما میشه واسه برگشت انگیزه هایی که داشتی و الان نداری و اینکه به موفقیت برسی اینه که هر شب قبل از ۱۲ بخوابی

کسی که دنبال موفقیت باشه مخصوصا تو سن زیر ۲۰ سال به قاعده طبق عادتش زود میخوابه و تا دم صبح بیدار موندن واسه سن شماها هیچ توجیه منطقی نداره مگر اینکه از نظر درسی و روانی و اجتماعی اسیب ببینی
    اونهایی که میبینی شبانه روز انلاین هستن اولا هیچکدام دانش اموز یا پشت کنکوری نیستن دوما کار اونها هم مغایر با سلامتیه

الان وقت بذر پاشیدنه و سالها بعد وقت درو کردن

شما همین یک نکته رو رعایت کنی مساله کاملا حل میشه
    موفق باشی
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

......
    ویرایش شده

41. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)